Posjet HRT-u

Dana 29. ožujka 2019. godine, učenici prvih i drugih ekonomskih razreda naše škole su uz pratnju razrednika i profesora stručnih ekonomskih predmeta posjetili zgradu HRT-a u Zagrebu. U posjeti HRT-u imali su mogućnost razgledati te prošetati arhivom same televizije i u mnogim različitim studijima, kako za snimanje televizijskih tako i za snimanje radijskih emisija. Naši učenici su imali priliku vidjeti kako to posluje i kakav je način organizacije u jednoj većoj tvrtki. Osim studija također su razgledavali i garderobu te ‘gluhu sobu’ koja služi za dobivanje čistog glasa pri snimanju radijskih i televizijskih emisija. Po samim doživljajima i dojmovima učenika i sami smo zaključili koliko je bilo zanimljivo zaviriti na mjesta gdje se snimaju ‘Potjera’, ‘A strana’, ‘Plodovi zemlje’, ‘Zvijezde pjevaju’ i mnoge druge poznate emisije!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *